cup

گوگل ادسنس

5:08 ق.ظ / 29 اردیبهشت 1403

درآمد دلاری از هوش مصنوعی

درآمد دلاری با هوش مصنوعی + روشهای عملی در ایران

درآمد دلاری با هوش مصنوعی یکی از ساده ترین و بهترین روشهای هست که در ایران میتونید اجرا کنید ، قبل از ورود هوش مصنوعی تمامی روشهای کسب درآمد دلاری سخت بود ، اما امروزه هوش مصنوعی کسب درآمد دلاری رو نیز آسان تر کرده ، در این مقاله باکس اینکام قصد داریم روشهای عملی کسب درآمد دلاری با هوش مصنوعی در ایران رو بررسی کنیم پس با ما همراه باشید

 • آیا من میتوانم از هوش مصنوعی برای کسب درآمد استفاده کنم؟

بله شما می توانید از هوش مصنوعی برای کسب درآمد دلاری و تومانی استفاده کنید. این فناوری می تواند به شما امکان ایجاد محتوای متنوعی را بدهد که بتوانید از آن درآمد کسب کنید. همچنین می توانید با توسعه برنامه های آنلاین با کمک هوش مصنوعی درآمد کسب کنید. با افزایش تجربه شما از هوش مصنوعی، میتوانید برنامه های فوق العاده ای بسازید که در ادامه مقاله به شما میگویم

هنگامی که کار به درستی انجام شود، یک کسب و کارآنلاین یا شخص عادی که از هوش مصنوعی استفاده می کند، می تواند هزاران دلار در هر ماه به ارمغان بیاورد، و هزینه ی این کار هم بسیار پایین است،

ما ذهن خود را جمع کرده ایم تا برخی از بهترین راه های کسب درآمد با هوش مصنوعی را با استفاده از ابزارهای برتر مبتنی بر هوش مصنوعی به شما ارائه دهیم. و به ما اعتماد کنید، این ها پرامپت های ChatGPT عمومی نیستند که بارها و بارها دیده اید.

کسب درآمد دلاری با هوش مصنوعی

ما فرصت‌های فوق العاده ی کسب‌وکار و درآمدهای جانبی را انتخاب کرده‌ایم که اکنون می‌توانید آن‌ها را یاد بگیرید

اشتباه نکنید—هیچ ابزار هوش مصنوعی وجود ندارد که وارد آن شوید و همان لحظه برای شما پولی واریز شود.

با این حال، هوش مصنوعی در افزایش بهره وری یک فرد با تجربه عالی است. بنابراین، هنگامی که به دنبال راه‌هایی برای کسب درآمد در حین استفاده از هوش مصنوعی هستید، باید بر روی انواع برنامه‌های هوش مصنوعی تمرکز کنید که باعث صرفه‌جویی در زمان، افزایش مهارت‌های شما، کاهش هزینه‌ها و ایجاد فرصت‌های جدید می‌شوند.

باکس اینکام نیز از قدرت هوش مصنوعی غافل نمانده ، یک نمونه ی که ما از هوش مصنوعی بسیار در کسب درآمد دلاری استفاده کردیم گوگل ادسنس می باشد ، کسب درآمد دلاری با کمک هوش مصنوعی از طریق سایت و روشهای مثل گوگل ادسنس ، دراپ شیپینگ و افلیت مارکتینگ بسیار ساده تر است که میتونید تمامی اینها را در دوره رایگان ما ببینید.

کسب درآمد دلاری از هوش مصنوعی

حالا اجازه بدهید روشها رو واقعی تر و کامل تر بررسی کنیم

 1. کسب درآمد دلاری با هوش مصنوعی از طریق گوگل ادسنس

  گوگل ادسنس پلتفرمی هست که شما میتونید به ازای نمایش تبلیغات به مخاطبین کسب درآمد دلاری کنید ، یعنی نیاز هست که شما یک سایت داشته باشید و در این سایت فعال باشید ، یعنی تولید محتوا کنید و مخاطب به دست بیارید ، هوش مصنوعی نیز به شما در فرآیند های تولید محتوا ، طراحی سایت ، طراحی گرافیک کمک شایانی میکند ، کافیست نرم افزارهای Canva , Chatgpt , WordPress ai رو یاد بگیرید

 2. کسب درآمد دلاری با هوش مصنوعی از طریق Ai freelancing

  همچنین که شما میتونید از ابزارهای Chatgpt , Jasper ai برای تولید محتوا استفاده کنید میتوانید نیز آنها را در قسمت فریلنسینگ استفاده کنید ، برای دیگران محتوا نویسی کنید و در ازای آن دلار کسب کنید
  شروع آن تقریبا هیچ هزینه ی خاصی ندارد ، و فقط تولید محتوا هوش مصنوعی نیست که میتواند به شما در کسب درآمد دلاری کمک کند بلکه شما میتونید در تحقیق کلمات کلیدی ، نوشتن ایده های اینستاگرام و شبکه های اجتماعی از آن استفاده کنید.


 3. توسعه دهندگی برنامه ها با کمک کدنویسی هوش مصنوعی

  توسعه یک محصول SaaS شامل ارائه یک ایده، طراحی آن، نوشتن کد، آزمایش آن و در نهایت اجرای آن برنامه می باشید . این فرآیند بسته به پیچیدگی محصول می تواند ماه ها یا حتی سال ها طول بکشد.

  از AI Coding Assistants هوش مصنوعی استفاده کنید

  AI Coding Assistants مانند Copilot می توانند به طور قابل توجهی سرعت کارهای توسعه را افزایش دهند. پیشنهادات کد بلادرنگ را ارائه می دهد، کارهای تکراری را خودکار می کند و حتی به اشکال زدایی کد شما کمک می کند.

  همچنین شما اگر دانش برنامه نویسی اصلا ندارید میتوانید از برنامه های استفاده کنید که نیازی حتی به کدنویسی نداشته باشند ، Bubble و Directual  دو نرم افزار هوش مصنوعی هستند که برای شما برنامه های فوق العاده ای برای کسب درآمد دلاری مینویسند.

 4. کسب درآمد دلاری از هوش مصنوعی با ادیت عکس

  ویرایش یا ادیت حرفه ای عکس یک فرآیند دقیق است که نیاز به یک چشم ناظر برای جزئیات و درک عمیق ابزارها و تکنیک های مختلف ویرایش دارد. این شامل تقویت رنگ ها، تنظیم نور، حذف عناصر ناخواسته و موارد دیگر است. این فرآیند بسته به پیچیدگی تصویر و سطح جزئیات مورد نیاز می تواند ساعت ها طول بکشد.

  تقویت‌کننده‌های عکس هوش مصنوعی مانند Topaz Photo AI، Photoshop Generative Fill یا Luminar می‌توانند به میزان قابل توجهی این فرآیند را تسریع کنند.

  آنها می توانند به طور خودکار رنگ ها را افزایش دهند، نور را تنظیم کنند و عناصر ناخواسته را حذف کنند. حتی تصاویر ارتقاء دهنده هوش مصنوعی برای افزودن وضوح بالا به عکس های پیکسلی وجود دارد. این بدان معناست که می توانید عکس های بیشتری را در زمان کمتری بدون افت کیفیت ویرایش کنید. ویرایش انبوه نیز امکان پذیر است، بنابراین می توانید یک سبک خاص را برای صدها تصویر اعمال کنید.

  حال شما میتوانید یا برای فروشگاه های معتبر فارسی مثل دیجی کالا ، تکنولایف فعالیت گرافیکی کنید ، یا میتوانید این کار را در راستای کسب درآمد دلاری از فروشگاه های شاپیفای استفاده کنید ، حتی میتوانید فریلنسری کنید.

 5. کسب درآمد دلاری با هوش مصنوعی از طریق Data Scientist

  به لطف machine learning ، ابزارهایی مانند ChatGPT در تشخیص الگو بسیار عالی هستند، که آنها را برای علم داده و تحقیق ضروری می کند.

  Data Analyst، افزونه رسمی داده‌ها و کد ChatGPT، بسیاری از فرآیندهای پردازش و تجزیه و تحلیل داده‌ها را ساده می‌کند که نادیده گرفتن آن دشوار است.

  می‌توانید از مفسر/سندباکس پایتون ChatGPT برای کمک به تبدیل فایل بین فرمت‌هایی مانند TSV، YAML، CSV و JSON استفاده کنید. تحلیلگر داده همچنین می‌تواند نمودارها و نمودارهای خلاصه را برای تجسم روند داده‌ها ایجاد کند، طیف گسترده‌ای از تحلیل‌های آماری را اجرا کند و جداول و طرح‌واره‌های SQL را مستقیماً از محتویات فایل تولید کند و مناسب‌ترین نوع داده‌ها را برای هر ستون دقیقاً شناسایی کند.

  علاوه بر این، می‌تواند خطای کاملی را روی فایل‌های داده بررسی کند تا داده‌های از دست رفته یا کاراکترهای نامنظم را مشخص کند.

  ببینید که چگونه این صرفه جویی در زمان زیادی برای این نوع کار دارد؟
درآمد هوش مصنوعی دلاری

نتیجه گیری

همینطور که می بینید ابزارهای هوش مصنوعی بسیار در جهت ساده سازی کسب و کارها و انجام دادن کارها به ما کمک میکنند ، ما خوش شانس ترین نسل هستیم که میتوانیم از هوش مصنوعی استفاده و بهره برداری فوق العاده کنیم قبل از اینکه آنها ما را به سلطه بگیرند ، اما حتما بدانید که استفاده این ابزارهای هوش مصنوعی در جهت کسب درآمد دلاری نیاز به ماه ها آموزش دارد ، که این آموزشها توسط باکس اینکام ارائه شده است ، پس همراه ما باشید و اطلاعات بیشتر رو از طریق پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام ما دریافت کنید.

اشتراک گذاری:

علی معین

در تلاش برای بهتر شدن وب فارسی و نفوذ به وب انگلیسی

عضویت در خبرنامه

درخبرنامه ما عضو شوید

لورم ایپسوم متن ساختــگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیــک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *